משלוחים

Terafeel

בביצוע הזמנה באתר שלנו, הינך מסכים לתנאים הבאים:

זמן עיבוד: 1-3 ימי עסקים, משלוחים נמשכים בממוצע 10-17 ימי עסקים ובמקרים נדירים 24 ימי עסקים. לאחר ביצוע ההזמנה, אנא המתן 1-3 ימי עסקים לעיבוד ההזמנה שלך. ולאחר מכן: 12-17 ימי עסקים נוספים למשלוח.

בכל עת של מצב ביטחוני חריג במדינה, לא מחוייבת להתאפשר הגעה של המשלוח בזמן הסטרנדרטי המצויין למעלה.

בשל אירועי ביטחוני חריג במדינה, משלוחים עלולים להגיע בהפרש של 30 ימים מזמן המשלוח הרגיל.

שאלות נפוצות

1. האם אני מקבל מספר מעקב אחרי שאני מזמין? כן! כל ההזמנות כוללות מספרי מעקב. זה יישלח אוטומטית למייל שלך שסיפקת לנו. אנא עקוב אחר השאלה שלנו למעלה כדי לראות מתי הם יישלחו בפועל.

2. האם תשלח לי דוא"ל כאשר ההזמנה שלי תישלח החוצה? בטוח. תקבל דוא"ל אישור כאשר ביצעת את ההזמנה שלך, ודוא"ל נוסף כאשר ההזמנה שלך בדרך!

3. איך אני יכול לשלם? אנו מקבלים מספר חברות של כרטיסי אשראי.

4. הזמנתי יותר מפריט 1, למה קיבלתי 1? כאשר אתה מזמין מספר פריטים בו זמנית חלקם עשויים להישלח בנפרד מאחד מהמחסנים המרובים שלנו. ייתכן שתקבל פריט אחד לפני הפריט הבא. אז אל תיבהל אם לא תקבל את כל הפריטים שלך בבת אחת... הם בסופו של דבר יגיעו אליך!

5. האם אני יכול לבטל או לשנות את ההזמנה שלי? כן. יש לך 30 דקות לבטל את ההזמנה לאחר ביצועה. כל ההזמנות מבוצעות בעבודת יד לאחר ההזמנה, כך שלא סביר שנבטל/נשנה הזמנה, אבל במקרים מסוימים, אנחנו יכולים. אז אנא הקפד להקדיש זמן לגלישה ולהזמין את הפריטים הנכונים שאתה רוצה! פשוט שלח לנו דוא"ל ואנחנו בטוח נעזור לך.

6. האם אוכל להחזיר או להחליף את ההזמנה שלי? החזר מותר רק אם המוצר פגום בהגעה. יש לך 24 שעות מרגע קבלת החבילה להגיש בקשה להחזר בגין סחורה פגומה.

7. מיסים וחובות: איננו אחראים למסים בינלאומיים, מכסים או עמלות מכס, זו אחריותו הבלעדית של הלקוח. במקרה של החזרה או החלפה, לא יוחזרו מכסים ודמי משלוח.